Beschrijving
AVIGNON C8 HMB CONNECT L49 Coral red S8 (Mat)
AVIGNON C8 HMB CONNECT L57 Coral red S8 (Mat)
AVIGNON C8 HMB CONNECT L49 Coral red S8 (Mat)
| Gewicht | 28,4 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Ketting |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Accu lader | 2Ah |
| Accu locatie | Geïntegreerd |
| Accu vermogen | Bosch 500Wh, 625Wh |
| Afneembaar display | Ja |
| Artikel status | |
| Bagagedrager | MIK HD Achter |
| Banden maat | |
| Display | Bosch Intuvia 100 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 28,0 kg |
| Kettingkast | Gesloten |
| Koppel | 50Nm |
| Loopondersteuning | Ja |
| Drager systeem | |
| Frame Type | Dames |
| Kleur | Coral Red Mat |
| Merk | Gazelle |
| Motor | |
| Motorpositie | |
| Ondersteuning tot | 25km/u |
| Ondersteuningsstanden | 4 (aanpasbaar) |
| Remgroep | Magura CT |
| Remsysteem | Schijfremmen hydraulisch |
| Slot | Abus PRO AMPARO 4750XL |
| Standaard | Zijstandaard frame |
| Stuurpen | |
| Type sensor | Rotatie-, kracht- en snelheid sensor |
| Type zadelpen | Post-modern |
| Verlichting achter | Op eBike systeem |
| Verlichting voor | Op eBike systeem |
| Versnellingsgroep | Shimano Nexus 8 C6001-8 |
| Versnellingssysteem | Naaf versnelling |
| Voorvork | Monoshock voorvork |
| Zadel | Selle Royal |
| Zadelpen | Verend |
Wanneer je een nieuwe fiets bij ons aanschaft ontvang je standaard een aantal voordelen.
Configuration: Frame: Chenoa Bosch CX M Pearlwhite Glossy/ Black Glossy Stem: Ergotec Swell R-Ahead Vorbau Fork: Rock Shox PARAGON Gold Disc 1.5", 65mm Spacers: 40mm Spacer Stemcover Acros Shiftcomponents: Env. HD;Mechanisch;Riemen;CHP-BES3 Brakes: MT4;PM6;PM7;180/180;CL/6H;EN Display: BES3 Kiox 300 Lights: IQ-XS; 70lux; Paragon; BoBES3; mLiKa Fenders: SB Alumee;RS Paragon;W52 Chain guard: RiemenSch.A08-55T-RL45.5-Gen4-CA Saddle: Sportourer GARDA Gel Flow Woman Seatpost: bySchulz incl. springs 27.2
Configuration:Frame: Kagu Bosch CX 275 Heren M Denim Blue Matt/ Black GlossyStem: Ergotec Swell R-Ahead VorbauSpacers: 40mm Spacers AlloyBrakes: Mag. MT4;PM7;PM6;180/180;CL/4H;RODisplay: Display Bosch Nyon (MY21) 31.8 handlebarCarrier: Simplon LogoAlu f.Wingee 275 m.Topl.Lights: BuM.IQ-X-E,150LUX, Bosch,Starrgabel/RS35Bike lock: Abus Shield 5750 L und PT Schl.Kit+OringCarrier front: Carrier Tubus Tara LowriderSaddle: Sportourer GARDA Gel Flow WomanBottle cage 1: Bottle Cage GRABBER ALU
Configuration: Frame: Spotlight Bosch CX Uni 50cm Pearlwhite Glossy/ Black Matt Stem: English Option Description Spacers: 40mm Spacers Alloy Display: Display Bosch Nyon (MY21) 31.8 handlebar Bike lock: Set Abus Shield 5950/PT Schliesskit Saddle: Sportourer GARDA Gel Flow Woman
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten: