Beschrijving
Ga erop uit. Met Grenoble C5 is elke rit comfortabel; rechtop fietsen, stille ondersteuning en een gemakkelijke instap. De extra aandacht voor integratie en afwerking benadrukt het elegante comfort.
Ga erop uit. Met Grenoble C5 is elke rit comfortabel; rechtop fietsen, stille ondersteuning en een gemakkelijke instap. De extra aandacht voor integratie en afwerking benadrukt het elegante comfort.
| Gewicht | 27 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Riem |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Accu lader | 4Ah |
| Accu locatie | Geïntegreerd |
| Accu vermogen | Bosch 540Wh, 600Wh |
| Afneembaar display | Ja |
| Artikel status | |
| Bagagedrager | MIK HD Achter |
| Banden maat | |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 27,0 kg |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kettingkast | Half-open |
| Koppel | 75Nm |
| Loopondersteuning | Ja |
| Drager systeem | |
| Frame Type | Dames |
| Kleur | Ivory White Mat |
| Motor | |
| Motorpositie | |
| Ondersteuning tot | 25km/u |
| Ondersteuningsstanden | 4 (aanpasbaar) |
| Remgroep | Tektro HD-T280 |
| Remsysteem | Schijfremmen hydraulisch |
| Slot | AXA Imenso L |
| Standaard | Zijstandaard frame |
| Stuurpen | |
| Type sensor | Rotatie-, kracht- en snelheid sensor |
| Type zadelpen | Post-modern |
| Verlichting achter | Op eBike systeem |
| Verlichting voor | Op eBike systeem |
| Versnellingsgroep | Shimano Nexus 5 C7000-5 |
| Versnellingssysteem | Naaf versnelling |
| Voorvork | Verende voorvork |
| Voorvork veerweg | 70mm |
| Zadel | Selle Royal |
| Zadelpen | Verend |
Wanneer je een nieuwe fiets bij ons aanschaft ontvang je standaard een aantal voordelen.
Onder de strakke, elegante lijnen van de CUBE Kathmandu Hybrid Comfort Pro 800 gaat een flink lading slimme technologie schuil. Zo is de Enviolo-naafversnelling traploos, wat betekent dat je eenvoudig draait totdat je de gewenste versnelling hebt – er is niet meer zoiets als een 'verkeerde' versnelling. Daarnaast is de fiets uitgerust met riemaandrijving. Nooit meer je ketting smeren, nooit meer gedoe. De Bosch CX-motor levert tot 85 Nm trapondersteuning, waardoor elke route – zelfs die met heuvels – moeiteloos te rijden is. Met de 800 Wh van de geïntegreerde PowerTube-accu hoef je je geen zorgen te maken over de actieradius. De krachtige hydraulische Shimano-schijfremmen doen hun werk onder alle weersomstandigheden en de luchtgeveerde Suntour voorvork, verstelbare stuurpen en geveerde zadelpen bieden het nodige comfort. Met de Integrated Carrier 3.0 en een volledig pakket accessoires ben je klaar voor elk avontuur.Frame omschrijvingHet ontwerp van de CUBE Kathmandu Hybrid is klassiek elegant, maar zit desondanks vol slimme innovaties en doordachte details. De fraai in het frame geïntegreerde Bosch CX-motor en 800 Wh PowerTube-accu vormen de basis. Weggewerkte kabels dragen bij aan de strakke lijnen van het frame. Onze befaamde Efficient Comfort-geometrie is ontwikkeld rondom een voorvork met 100 millimeter veerweg. Dat betekent dat je zelfs op ruwe wegen kunt rekenen op maximale controle. En dankzij de geïntegreerde IC 3.0-bagagedrager kun je alles meenemen wat je voor je avonturen nodig hebt. Praktisch: de UDH-achterpat is niet alleen degelijk, maar ook toekomstbestendig.
Configuration: Frame: Spotlight Bosch CX Uni 50cm Pearlwhite Glossy/ Black Matt Stem: English Option Description Spacers: 40mm Spacers Alloy Display: Display Bosch Nyon (MY21) 31.8 handlebar Bike lock: Set Abus Shield 5950/PT Schliesskit Saddle: Sportourer GARDA Gel Flow Woman
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten:
Selecteer minstens 2 producten
om te vergelijken