Beschrijving
Ga erop uit. Met de Grenoble C8+ is elke rit comfortabel; rechtop fietsen, soepele ondersteuning en een gemakkelijke instap. De extra aandacht voor integratie van kabels, accu en verlichting geeft de Grenoble een elegante uitstraling.
Ga erop uit. Met de Grenoble C8+ is elke rit comfortabel; rechtop fietsen, soepele ondersteuning en een gemakkelijke instap. De extra aandacht voor integratie van kabels, accu en verlichting geeft de Grenoble een elegante uitstraling.
| Gewicht | 27,3 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Ketting |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Accu lader | 2Ah |
| Accu locatie | Geïntegreerd |
| Accu vermogen | Bosch 540Wh, 600Wh |
| Afneembaar display | Ja |
| Artikel status | |
| Bagagedrager | MIK HD Achter |
| Banden maat | |
| Display | Bosch Purion 200 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 27,0 kg |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Kettingkast | Gesloten |
| Koppel | 50Nm |
| Loopondersteuning | Ja |
| Drager systeem | |
| Frame Type | Dames, Heren |
| Kleur | Black mat |
| Motor | |
| Motorpositie | |
| Ondersteuning tot | 25km/u |
| Ondersteuningsstanden | 4 (aanpasbaar) |
| Remgroep | Tektro HD-T280 |
| Remsysteem | Schijfremmen hydraulisch |
| Slot | AXA Defender |
| Standaard | Zijstandaard frame |
| Stuurpen | |
| Type sensor | Rotatie-, kracht- en snelheid sensor |
| Type zadelpen | Post-modern |
| Verlichting achter | Op eBike systeem |
| Verlichting voor | Op eBike systeem |
| Versnellingsgroep | Shimano Nexus 8 C6001-8 |
| Versnellingssysteem | Naaf versnelling |
| Voorvork | Verende voorvork |
| Voorvork veerweg | 70mm |
| Zadel | Selle Royal |
| Zadelpen | Verend |
Wanneer je een nieuwe fiets bij ons aanschaft ontvang je standaard een aantal voordelen.
Deze alleskunner met de extra krachtige en geruisloze Bosch middenmotor is ideaal voor zowel de dagelijkse tocht als de lange afstanden. De motor ondersteunt moeiteloos, zowel op vlak als op heuvelachtig terrein.
Cortina elektrische fiets Transport U4 Solid Heren 61cm, Eclips Black Matt, Shimano Nexus 7 versnellingsnaaf, Magura HS11 hydraulische schijfremmen voor en achter, Bosch ActiveLine systeem met middenmotor, wordt geleverd ZONDER accu en acculader. Kleurnummer: MGSG 62759 Matt.
Configuration: Frame: Chenoa Bosch CX Heren L Carbon Matt Stem: Ergotec Swell R-Ahead Vorbau Fork: Rock Shox PARAGON Gold Disc 1.5", 65mm Spacers: 40mm Spacer Stemcover Acros Shiftcomponents: Env. HD;Mechanisch;Riemen;CHP-BES3 Brakes: MT4;PM6;PM7;180/180;CL/6H;EN Display: BES3 Kiox 300 Wheelset: 8.6 D BK HBM6000+EnivoloHD Mon50 Carrier: GT LogoAlu;SnIt2;DM;Topl.DC;oLiKa Lights: IQ-XS;70lux;Paragon;BoBES3;mLiKa Fenders: SB Alumee;RS Paragon;W52 Chain guard: RiemenSch.A08-55T-RL45.5-Gen4-CA Seatpost: bySchulz incl. springs 27.2
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten: