Beschrijving
Deze alleskunner met de extra krachtige en geruisloze Bosch middenmotor is ideaal voor zowel de dagelijkse tocht als de lange afstanden. De motor ondersteunt moeiteloos, zowel op vlak als op heuvelachtig terrein.
Deze alleskunner met de extra krachtige en geruisloze Bosch middenmotor is ideaal voor zowel de dagelijkse tocht als de lange afstanden. De motor ondersteunt moeiteloos, zowel op vlak als op heuvelachtig terrein.
| Aandrijving | Ketting |
|---|---|
| Aantal versnellingen | 8 |
| Accu lader | 2Ah |
| Accu locatie | Geïntegreerd |
| Accu vermogen | Bosch 500Wh, 625Wh |
| Afneembaar display | Ja |
| Artikel status | |
| Bagagedrager | MIK Achter |
| Banden maat | |
| Display | Bosch Intuvia 100 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 24,4 kg |
| Kettingkast | Gesloten |
| Koppel | 50Nm |
| Loopondersteuning | Ja |
| Drager systeem | |
| Frame Type | Dames, Heren |
| Kleur | Black mat |
| Motor | |
| Motorpositie | |
| Ondersteuning tot | 25km/u |
| Ondersteuningsstanden | 4 (aanpasbaar) |
| Remgroep | Tektro HD-T280 |
| Remsysteem | Schijfremmen hydraulisch |
| Slot | AXA Defender |
| Standaard | Zijstandaard frame |
| Stuurpen | |
| Type sensor | Rotatie-, kracht- en snelheid sensor |
| Type zadelpen | Post-modern |
| Verlichting achter | Op eBike systeem |
| Verlichting voor | Op eBike systeem |
| Versnellingsgroep | Shimano Nexus 8 C6001-8 |
| Versnellingssysteem | Naaf versnelling |
| Voorvork | Verende voorvork |
| Voorvork veerweg | 70mm |
| Zadel | Selle Royal |
| Zadelpen | Verend |
Nét dat ene stapje extra. Gewoon bij Joop.
Configuration: Frame: Chenoa Bosch CX Heren L Carbon Matt Stem: Ergotec Swell R-Ahead Vorbau Fork: Rock Shox PARAGON Gold Disc 1.5", 65mm Spacers: 40mm Spacer Stemcover Acros Shiftcomponents: Env. HD;Mechanisch;Riemen;CHP-BES3 Brakes: MT4;PM6;PM7;180/180;CL/6H;EN Display: BES3 Kiox 300 Wheelset: 8.6 D BK HBM6000+EnivoloHD Mon50 Carrier: GT LogoAlu;SnIt2;DM;Topl.DC;oLiKa Lights: IQ-XS;70lux;Paragon;BoBES3;mLiKa Fenders: SB Alumee;RS Paragon;W52 Chain guard: RiemenSch.A08-55T-RL45.5-Gen4-CA Seatpost: bySchulz incl. springs 27.2
Frame: Kagu Carbon Pinion Stem: Ergotec Swell R-Ahead VorbauFork: 35 Gold RL 80mmBrakes: Shimano Cues Display: FIT Rem.Basic+Display Comfort KCPFenders: SB Alumee;RS35;62;KCP Bike lock: Rahmenschloss Abus 6950 Saddle: Sportourer GARDA Gel Flow ManSeatpost: BikeYoke Revive, 125mm, 31.6Headset: FSA SteuSa,No.69,SRS,ZS56/56 HeadBlock
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten: