Beschrijving
OIZ H20
OIZ H20
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Aantal versnellingen | 12 |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Merk casette | SRAM |
| Merk crankset | SRAM |
| Merk derailleur achter | SRAM |
| Merk handvattape | OC |
| Merk headset | FSA |
| Merk ketting | SRAM |
| Merk remmen primair achter | SHIMANO |
| Merk remmen sec achter | SHIMANO |
| Merk remmen voor | SHIMANO |
| Merk shifters | SRAM |
| Merk stuur | ORBEA |
| Merk stuurpen | OC |
| Merk versnellingen | SRAM |
| Merk voorvork | FOX |
| Merk wielen | ORBEA |
| Merk zadel | SELLE ITALIA |
| Merk zadelpen | OC |
| Model casette | SRAM PG-1230 Eagle 11-50t 12-Speed |
| Model crankset | SRAM Stylo 6K Eagle Dub Boost 32t Steel |
| Model derailleur achter | SRAM GX Eagle Lunar |
| Model handvattape | OC Lock On |
| Model headset | FSA 1-1/2. Integrated Aluminium Cup |
| Model ketting | SRAM NX Eagle 12-Speed |
| Model remmen primair achter | Shimano M6100 Hydraulic Disc |
| Model remmen sec achter | Shimano M6100 Hydraulic Disc |
| Model remmen voor | Shimano M6100 Hydraulic Disc |
| Model shifters | SRAM GX Eagle Lunar |
| Model stuur | Alloy 31.8mm Flat 740mm Sweep 9 |
| Model stuurpen | OC Mountain Performance MP21, -6º |
| Model versnellingen | SRAM GX Eagle Lunar |
| Model voorvork | Fox 32 Float Rhythm 120 Remote Push-Unlock QR15x110 |
| Model wielen | Alloy Tubeless 25c 32H |
| Model zadel | Selle Italia Model X FecAlloy Rail 145x248mm |
| Model zadelpen | OC Mountain Control MC21, 31.6mm, Dropper |
| Type remmen primair achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen sec achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type remmen voor | Schijfrem met hydraulische bediening |
| Type versnellingen | Derailleur |
| Wielmaat | 29 |
| Merk | Orbea |
| Frame Type | Man |
Wanneer je een nieuwe fiets bij ons aanschaft ontvang je standaard een aantal voordelen.
Balancing the Scale’s DNA , we’ve created a whole new breed in the world of hardtail mountain bikes. A racing inspired geometry, coupled with a straightforward and sharp design provides the all-new Scale 900 line with its distinctive character and aggressive look - a bike that proudly flaunts its definitive characteristics. This rig is ready for just about anything, are you? Please note that bike specifications are subject to change without prior notice
Hoe verbeter je de rijervaring van wat feitelijk al een uitstekende bike is? Je voegt betere remmen toe. De hydraulische Shimano XT-schijfremmen op de Reaction SLX bieden betrouwbare en goed doseerbare stopkracht, waardoor niet alleen de veiligheid toeneemt, maar je ook sneller kunt rijden en je dus nóg meer plezier beleeft. Gecombineerd met de souplesse van de luchtgeveerde Judy-voorvork van RockShox en de legendarische schakelprecisie van de twaalf Shimano XT-versnellingen, is deze bike overal klaar voor. Een paar Schwalbe Racing Ralph-banden – licht rollend, soepel en met veel grip – maakt van deze fiets de perfecte offroad-verkenner.Frame omschrijvingDe fraaie en doordachte detaillering maakt van de Reaction een echte blikvanger. Check bijvoorbeeld de gladde lasnaden, de integratie van standaard- en schrijfrembevestiging en de eveneens geïntegreerde montagepunten voor achterspatbord en -bagagedrager. Uiteraard lopen de kabels netjes binnendoor en passen we bij de trapas onderhoudsvriendelijke schroeflagers toe. Het frame met trail-ready geometrie biedt dankzij de verlaagde bovenbuis volop bewegingsvrijheid en ruimte voor 2.25 inch banden. Bovendien hebben we de balhoofdbuis conisch gemaakt, voor meer stuurprecisie. En dan is er nog ons befaamde Size Split-systeem; of je nu kort bent of lang, je vindt altijd een perfect passende maat. Tot slot: mocht je een verstelbare zadelpen willen monteren: we hebben al een kabeldoorvoer in het frame aangebracht.
Het lage gewicht, de scherpe stuureigenschappen en het verrassende comfort van de Reaction C:62 Pro geven je een voordeel als je het terrein ingaat. De lichtgewicht RockShox Sid SL-voorvork levert optimale bochtengrip, krachtige Shimano XT-schijfremmen garanderen dat je altijd je snelheid kunt beheersen. Wielenspecialist Newmen verzorgt de roterende massa met z'n lichte maar sterke Performance 30-wielen. De snelle wedstrijdrubbers – Racing Ray en Racing Ralph – zijn van Schwalbe. Als afmaker monteerden we een Shimano XT 1x12-aandrijflijn: soepel, slijtvast en ondanks het enkele voorblad met een immens bereik van 510 procent. Van het rijden van PR's op de Heuvelrug tot serieuze podiumjacht in xc-wedstrijden: deze bike is er klaar voor. Frame omschrijvingEr is een goede reden dat het frame van de Reaction C:62 zulke vloeiende vormen en zo'n slanke staande achtervork heeft. Dat zorgt voor een laag gewicht, een hoge snelheid en een bovengemiddeld comfort. We hebben het frame met behulp van onze Twin Mold-productiemethode gemaakt van hoogwaardig C:62-carbon. Een strak uiterlijk en optimale functionaliteit gaan hand in hand. Zo ziet de geïntegreerde zadelpenklem er niet alleen fraai uit, maar vergroot deze tevens het rijcomfort. Een (semi-)geïntegreerde kabelgeleiding draagt eveneens bij aan het strakke voorkomen. En natuurlijk zit er op de achterpatten een UDH-montagepunt, zodat het frame toekomstbestendig is. En met een Size Split-maatreeks, die van XS tot XXL loopt, is het geen probleem een passende grootte te vinden.
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten: