Beschrijving
SCO Bike Speedster Gravel 30 black (EU) L56
SCO Bike Speedster Gravel 30 black (EU) L56
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Scott |
| Frame Type | Uni |
| Materiaal | Aluminium |
| Frame | Speedster Gravel Disc / D.Butted 6061 Alloy |
| Voorvork | Speedster Gravel HMF Flatmount Disc |
| Achterderailleur | Shimano GRX RD-RX400 |
| Voorderailleur | Shimano GRX FD-RX400-F |
| Shifters | Shimano GRX ST-RX400 Disc |
| Crankset | Praxis Alba GR CL47 48/32 T |
| Trapas | PRAXIS M30-BSA |
| Ketting | KMC X10 |
| Cassette | Shimano CS-HG500 |
| Remmen | Shimano BR-RX400 Hyd. Disc |
| Remschijf | Shimano SM-RT70 CL rotor 160/F and 160/R |
| Stuur | Syncros Creston 2.0 X |
| Stuurpen | Syncros RR2.5 1 1/4" / four Bolt 31.8mm |
| Zadelpen | Syncros RR2.5 27.2/300mm |
| Zadel | Syncros Tofino Regular 2.5 |
| Balhoofd | Acros AIF-1133 |
| Naaf voor | Formula Team II CL Disc 28 H |
| Naaf achter | Formula Team II CL Disc 28 H |
| Spaken | Black 2mm |
| Velgen | Syncros Race X25 Disc |
| Voorband | Schwalbe G-ONE Bite Performance |
| Achterband | Schwalbe G-ONE Bite Performance |
| Gewicht in KG | 10.4 |
| Maximale gewicht | 120 kg |
Wanneer je een nieuwe fiets bij ons aanschaft ontvang je standaard een aantal voordelen.
The SCOTT Speedster Gravel 10 is your one stop shop for when the path gets less traveled. Comfortable geometry for all-day rides, room for big tires and fully internal cable routing make this a great option for those looking to take it off road!Please note that bike specifications are subject to change without prior notice.
Speciaal ontwikkeld voor dames. Dit lichtgewicht fietsjack heeft een smalle pasvorm en mooie ‘embossed’ details. Waterdicht, winddicht en ademend dankzij het Poray 5000 materiaal. Voorzien van reflectie, anatomisch gevormde mouwuiteinden en de mogelijkheid om de achterkant te verlengen.
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten: