Beschrijving
E-U4 Next L57 Jet Black Matte DB7 AL MM
E-U4 Next L57 Jet Black Matte DB7 AL MM
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Ketting |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Accu lader | 2Ah, 4Ah |
| Bagagedrager | MIK HD Achter + MIK Voor |
| Banden maat | |
| Display | Bosch Purion 200 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 29,0 kg |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Kettingkast | Gesloten |
| Koppel | 40Nm |
| Loopondersteuning | Ja |
| Drager systeem | |
| Frame Type | Dames |
| Kleur | Jet Black Matt |
| Merk | Cortina |
| Motor | |
| Ondersteuning tot | 25km/u |
| Ondersteuningsstanden | 4 (aanpasbaar) |
| Remgroep | Shimano Rollerbrake |
| Remsysteem | Rollerbrakes |
| Slot | AXA Defender |
| Standaard | Midden standaard |
| Stuurpen | |
| Type sensor | Rotatie-, kracht- en snelheid sensor |
| Type zadelpen | Aluminium vast |
| Verlichting achter | Op eBike systeem |
| Verlichting voor | Op eBike systeem |
| Versnellingsgroep | Shimano Nexus 7 / 3000-7 (zwart) |
| Versnellingssysteem | Naaf versnelling |
| Voorvork | Vaste voorvork |
| Zadel | Selle Royal |
| Zadelpen | Vast |
Wanneer je een nieuwe fiets bij ons aanschaft ontvang je standaard een aantal voordelen.
Onder de strakke, elegante lijnen van de CUBE Kathmandu Hybrid Comfort Pro 800 gaat een flink lading slimme technologie schuil. Zo is de Enviolo-naafversnelling traploos, wat betekent dat je eenvoudig draait totdat je de gewenste versnelling hebt – er is niet meer zoiets als een 'verkeerde' versnelling. Daarnaast is de fiets uitgerust met riemaandrijving. Nooit meer je ketting smeren, nooit meer gedoe. De Bosch CX-motor levert tot 85 Nm trapondersteuning, waardoor elke route – zelfs die met heuvels – moeiteloos te rijden is. Met de 800 Wh van de geïntegreerde PowerTube-accu hoef je je geen zorgen te maken over de actieradius. De krachtige hydraulische Shimano-schijfremmen doen hun werk onder alle weersomstandigheden en de luchtgeveerde Suntour voorvork, verstelbare stuurpen en geveerde zadelpen bieden het nodige comfort. Met de Integrated Carrier 3.0 en een volledig pakket accessoires ben je klaar voor elk avontuur.Frame omschrijvingHet ontwerp van de CUBE Kathmandu Hybrid is klassiek elegant, maar zit desondanks vol slimme innovaties en doordachte details. De fraai in het frame geïntegreerde Bosch CX-motor en 800 Wh PowerTube-accu vormen de basis. Weggewerkte kabels dragen bij aan de strakke lijnen van het frame. Onze befaamde Efficient Comfort-geometrie is ontwikkeld rondom een voorvork met 100 millimeter veerweg. Dat betekent dat je zelfs op ruwe wegen kunt rekenen op maximale controle. En dankzij de geïntegreerde IC 3.0-bagagedrager kun je alles meenemen wat je voor je avonturen nodig hebt. Praktisch: de UDH-achterpat is niet alleen degelijk, maar ook toekomstbestendig.
Configuration:Frame: Chenoa Bosch CX Heren L Carbon MattStem: Ergotec Swell R-Ahead VorbauSpacers: 40mm Spacer Stemcover AcrosShiftcomponents: Rohloff R14;mechanisch;Riemen;CHP-BES3Brakes: MT4;PM7;PM7;180/180;CL/4H;RODisplay: BES3 Kiox 300Chain guard: RiemenSch.A08-50T-RL54.7-Gen4-CA
Stap op de sportieve Ultimate T10 HMB en geniet; van de omgeving, de wind in je haren en het fijne rijgedrag. Met de Bosch Performance Line-middenmotor en derailleurversnelling neem je moeiteloos iedere helling. De wegligging is uiterst stabiel dankzij de geïntegreerde accu en motor.
Configuration: Frame: Chenoa Bosch CX Heren L Carbon Matt Stem: Ergotec Swell R-Ahead Vorbau Fork: Rock Shox PARAGON Gold Disc 1.5", 65mm Spacers: 40mm Spacer Stemcover Acros Shiftcomponents: Env. HD;Mechanisch;Riemen;CHP-BES3 Brakes: MT4;PM6;PM7;180/180;CL/6H;EN Display: BES3 Kiox 300 Wheelset: 8.6 D BK HBM6000+EnivoloHD Mon50 Carrier: GT LogoAlu;SnIt2;DM;Topl.DC;oLiKa Lights: IQ-XS;70lux;Paragon;BoBES3;mLiKa Fenders: SB Alumee;RS Paragon;W52 Chain guard: RiemenSch.A08-55T-RL45.5-Gen4-CA Seatpost: bySchulz incl. springs 27.2
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten: