Beschrijving
E-U4 Next L57 Denim Mill Blue Matte DB7 AL+ MM
E-U4 Next L52 Denim Mill Blue Matte DB7 AL+ MM
E-U4 Next L57 Denim Mill Blue Matte DB7 AL+ MM
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Ketting |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Accu lader | 2Ah, 4Ah |
| Bagagedrager | MIK HD Achter + MIK Voor |
| Banden maat | |
| Display | Bosch Purion 200 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 29,0 kg |
| Hoofdkleur | Blauw |
| Kettingkast | Gesloten |
| Koppel | 50Nm |
| Loopondersteuning | Ja |
| Drager systeem | |
| Frame Type | Dames |
| Kleur | Millionaire Blue Matt |
| Merk | Cortina |
| Motor | |
| Ondersteuning tot | 25km/u |
| Ondersteuningsstanden | 4 (aanpasbaar) |
| Remgroep | Shimano MT200 |
| Remsysteem | Schijfremmen hydraulisch |
| Slot | Abus AMPARO 4650S |
| Standaard | Midden standaard |
| Stuurpen | |
| Type sensor | Rotatie-, kracht- en snelheid sensor |
| Type zadelpen | Aluminium vast |
| Verlichting achter | Op eBike systeem |
| Verlichting voor | Op eBike systeem |
| Versnellingsgroep | Shimano Nexus 7 / 3000-7 (zwart) |
| Versnellingssysteem | Naaf versnelling |
| Voorvork | Vaste voorvork |
| Zadel | Selle Royal |
| Zadelpen | Vast |
Wanneer je een nieuwe fiets bij ons aanschaft ontvang je standaard een aantal voordelen.
Configuration: Frame: Spotlight Bosch CX Uni 50cm Pearlwhite Glossy/ Black Matt Stem: English Option Description Spacers: 40mm Spacers Alloy Display: Display Bosch Nyon (MY21) 31.8 handlebar Bike lock: Set Abus Shield 5950/PT Schliesskit Saddle: Sportourer GARDA Gel Flow Woman
Frame: Kagu Carbon Pinion Stem: Ergotec Swell R-Ahead VorbauFork: 35 Gold RL 80mmBrakes: Shimano Cues Display: FIT Rem.Basic+Display Comfort KCPFenders: SB Alumee;RS35;62;KCP Bike lock: Rahmenschloss Abus 6950 Saddle: Sportourer GARDA Gel Flow ManSeatpost: BikeYoke Revive, 125mm, 31.6Headset: FSA SteuSa,No.69,SRS,ZS56/56 HeadBlock
Deze alleskunner met de extra krachtige en geruisloze Bosch middenmotor is ideaal voor zowel de dagelijkse tocht als de lange afstanden. De motor ondersteunt moeiteloos, zowel op vlak als op heuvelachtig terrein.
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten: