Beschrijving
AVIGNON C8 HMB CONNECT L49 Coral red S8 (Mat)
AVIGNON C8 HMB CONNECT L49 Coral red S8 (Mat)
| Gewicht | 28,4 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Ketting |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Accu lader | 2Ah |
| Accu locatie | Geïntegreerd |
| Accu vermogen | Bosch 500Wh, 625Wh |
| Afneembaar display | Ja |
| Artikel status | |
| Bagagedrager | MIK HD Achter |
| Banden maat | |
| Display | Bosch Intuvia 100 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 28,0 kg |
| Hoofdkleur | Rood |
| Kettingkast | Gesloten |
| Koppel | 50Nm |
| Loopondersteuning | Ja |
| Drager systeem | |
| Frame Type | Dames |
| Kleur | Coral Red Mat |
| Merk | Gazelle |
| Motor | |
| Motorpositie | |
| Ondersteuning tot | 25km/u |
| Ondersteuningsstanden | 4 (aanpasbaar) |
| Remgroep | Magura CT |
| Remsysteem | Schijfremmen hydraulisch |
| Slot | Abus PRO AMPARO 4750XL |
| Standaard | Zijstandaard frame |
| Stuurpen | |
| Type sensor | Rotatie-, kracht- en snelheid sensor |
| Type zadelpen | Post-modern |
| Verlichting achter | Op eBike systeem |
| Verlichting voor | Op eBike systeem |
| Versnellingsgroep | Shimano Nexus 8 C6001-8 |
| Versnellingssysteem | Naaf versnelling |
| Voorvork | Monoshock voorvork |
| Artikelnummers | G3929 |
| Zadel | Selle Royal |
| Fietsnummers | 38842,38844,38846 |
| Zadelpen | Verend |
Wanneer je een nieuwe fiets bij ons aanschaft ontvang je standaard een aantal voordelen.
Frame: Kagu Carbon Pinion Stem: Ergotec Swell R-Ahead VorbauFork: 35 Gold RL 80mmBrakes: Shimano Cues Display: FIT Rem.Basic+Display Comfort KCPFenders: SB Alumee;RS35;62;KCP Bike lock: Rahmenschloss Abus 6950 Saddle: Sportourer GARDA Gel Flow ManSeatpost: BikeYoke Revive, 125mm, 31.6Headset: FSA SteuSa,No.69,SRS,ZS56/56 HeadBlock
Configuration:Frame: Chenoa Bosch CX Dames M Pearlwhite Glossy/ Black GlossyStem: Ergotec Swell R-Ahead VorbauSpacers: 40mm Spacer Stemcover AcrosShiftcomponents: Env. HD;Mechanisch;Riemen;CHP-BES3Brakes: CT(4/2Ko);PM7;PM7;203/180;CL/6H;ENDisplay: BES3 Kiox 300Chain guard: RiemenSch.A08-55T-RL45.5-Gen4-CA
Configuration: Frame: Chenoa Bosch CX Heren L Carbon Matt Stem: Ergotec Swell R-Ahead Vorbau Fork: Rock Shox PARAGON Gold Disc 1.5", 65mm Spacers: 40mm Spacer Stemcover Acros Shiftcomponents: Env. HD;Mechanisch;Riemen;CHP-BES3 Brakes: MT4;PM6;PM7;180/180;CL/6H;EN Display: BES3 Kiox 300 Wheelset: 8.6 D BK HBM6000+EnivoloHD Mon50 Carrier: GT LogoAlu;SnIt2;DM;Topl.DC;oLiKa Lights: IQ-XS;70lux;Paragon;BoBES3;mLiKa Fenders: SB Alumee;RS Paragon;W52 Chain guard: RiemenSch.A08-55T-RL45.5-Gen4-CA Seatpost: bySchulz incl. springs 27.2
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten:
Selecteer minstens 2 producten
om te vergelijken