Beschrijving
Ga erop uit. Met de Grenoble C8+ is elke rit comfortabel; rechtop fietsen, soepele ondersteuning en een gemakkelijke instap. De extra aandacht voor integratie van kabels, accu en verlichting geeft de Grenoble een elegante uitstraling.
GRENOBLE 3.0 C8+ HMB L49 Twilight green S8 (Mat)
Ga erop uit. Met de Grenoble C8+ is elke rit comfortabel; rechtop fietsen, soepele ondersteuning en een gemakkelijke instap. De extra aandacht voor integratie van kabels, accu en verlichting geeft de Grenoble een elegante uitstraling.
| Gewicht | 27,3 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Ketting |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Accu lader | 2Ah |
| Accu locatie | Geïntegreerd |
| Accu vermogen | Bosch 540Wh, 600Wh |
| Afneembaar display | Ja |
| Artikel status | |
| Bagagedrager | MIK HD Achter |
| Banden maat | |
| Display | Bosch Purion 200 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 27,0 kg |
| Hoofdkleur | Groen |
| Kettingkast | Gesloten |
| Koppel | 50Nm |
| Loopondersteuning | Ja |
| Drager systeem | |
| Frame Type | Dames |
| Kleur | Twilight Green Mat |
| Motor | |
| Motorpositie | |
| Ondersteuning tot | 25km/u |
| Ondersteuningsstanden | 4 (aanpasbaar) |
| Remgroep | Tektro HD-T280 |
| Remsysteem | Schijfremmen hydraulisch |
| Slot | AXA Imenso L |
| Standaard | Zijstandaard frame |
| Stuurpen | |
| Type sensor | Rotatie-, kracht- en snelheid sensor |
| Type zadelpen | Post-modern |
| Verlichting achter | Op eBike systeem |
| Verlichting voor | Op eBike systeem |
| Versnellingsgroep | Shimano Nexus 8 C6001-8 |
| Versnellingssysteem | Naaf versnelling |
| Voorvork | Verende voorvork |
| Voorvork veerweg | 70mm |
| Zadel | Selle Royal |
| Zadelpen | Verend |
Wanneer je een nieuwe fiets bij ons aanschaft ontvang je standaard een aantal voordelen.
Let op! er zit een lakschade op de bovenbuis van het frame. Daardoor is deze fiets ook in prijs verlaagd.
Frame: Kagu Carbon Pinion Stem: Ergotec Swell R-Ahead VorbauFork: 35 Gold RL 80mmBrakes: Shimano Cues Display: FIT Rem.Basic+Display Comfort KCPFenders: SB Alumee;RS35;62;KCP Bike lock: Rahmenschloss Abus 6950 Saddle: Sportourer GARDA Gel Flow ManSeatpost: BikeYoke Revive, 125mm, 31.6Headset: FSA SteuSa,No.69,SRS,ZS56/56 HeadBlock
Bagagedrager
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten: