Beschrijving
SCO Bike Scale 970 dark grey (EU) L
SCO Bike Scale 970 dark grey (EU) L
| Hoofdkleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | Scott |
| Frame Type | Heren, Uni |
| Maat | S, M, L, XL, XXL |
| Materiaal | Aluminium |
| Frame | Scale Alloy 6061 Custom Butted Tubing |
| Voorvork | RockShox Judy Silver TK Solo Air |
| Bedieningssysteem op stuur | SCOTT RideLoc Remote |
| Achterderailleur | SRAM NX / Eagle 12 Speed |
| Shifters | SRAM SX Eagle Trigger |
| Crankset | SRAM SX Eagle DUB Boost |
| Trapas | SRAM DUB PF integrated / shell 41x92mm |
| Ketting | SRAM CN SX Eagle |
| Cassette | SRAM SX-PG1210 / 11-50 T |
| Remmen | Shimano MT200 Disc |
| Remschijf | Shimano SM-RT10 CL / 180/F and 160/R |
| Stuur | Syncros Alloy 6061 |
| Stuurpen | Syncros Alloy 6061 |
| Zadelpen | Syncros / 31.6x400mm |
| Zadel | Syncros Belcarra Regular 2.5 |
| Balhoofd | Syncros OE Press Fit E2 / Tapered 1.5"-1 1/8" |
| Naaf voor | Formula CL-51 |
| Naaf achter | Formula CL-2241 / Boost QR 5x141mm |
| Spaken | Stainless Black 15G / 1.8mm |
| Velgen | Syncros / 32H |
| Voorband | Maxxis Rekon Race / 2.25" / 60TPI |
| Achterband | Maxxis Rekon Race / 2.25" / 60TPI |
| Pedalen | Femin FP873ZU |
| Gewicht in KG | 13.20 (without Pedals & with tubes) |
| Maximale gewicht | 128 kg |
| Aantal versnellingen | 1×12 |
| Type versnellingen | Derailleur |
Wanneer je een nieuwe fiets bij ons aanschaft ontvang je standaard een aantal voordelen.
Het lage gewicht, de scherpe stuureigenschappen en het verrassende comfort van de Reaction C:62 Pro geven je een voordeel als je het terrein ingaat. De lichtgewicht RockShox Sid SL-voorvork levert optimale bochtengrip, krachtige Shimano XT-schijfremmen garanderen dat je altijd je snelheid kunt beheersen. Wielenspecialist Newmen verzorgt de roterende massa met z'n lichte maar sterke Performance 30-wielen. De snelle wedstrijdrubbers – Racing Ray en Racing Ralph – zijn van Schwalbe. Als afmaker monteerden we een Shimano XT 1x12-aandrijflijn: soepel, slijtvast en ondanks het enkele voorblad met een immens bereik van 510 procent. Van het rijden van PR's op de Heuvelrug tot serieuze podiumjacht in xc-wedstrijden: deze bike is er klaar voor. Frame omschrijvingEr is een goede reden dat het frame van de Reaction C:62 zulke vloeiende vormen en zo'n slanke staande achtervork heeft. Dat zorgt voor een laag gewicht, een hoge snelheid en een bovengemiddeld comfort. We hebben het frame met behulp van onze Twin Mold-productiemethode gemaakt van hoogwaardig C:62-carbon. Een strak uiterlijk en optimale functionaliteit gaan hand in hand. Zo ziet de geïntegreerde zadelpenklem er niet alleen fraai uit, maar vergroot deze tevens het rijcomfort. Een (semi-)geïntegreerde kabelgeleiding draagt eveneens bij aan het strakke voorkomen. En natuurlijk zit er op de achterpatten een UDH-montagepunt, zodat het frame toekomstbestendig is. En met een Size Split-maatreeks, die van XS tot XXL loopt, is het geen probleem een passende grootte te vinden.
The Spark RC Comp is the perfect blend of top-notch carbon engineering, never before seen levels of integration and just the right amount of secret sauce. We wanted to make this platform faster than ever before both up and down the hill. Increasing travel, perfecting geometry, and applying input from the world's best athletes, we've created the cross country race bike of all cross country race bikes. If you think fast is fun, then you're going to love this ride.Please note that bike specifications are subject to change without prior notice.
Balancing the Scale’s DNA , we’ve created a whole new breed in the world of hardtail mountain bikes. A racing inspired geometry, coupled with a straightforward and sharp design provides the all-new Scale 900 line with its distinctive character and aggressive look - a bike that proudly flaunts its definitive characteristics. This rig is ready for just about anything, are you? Please note that bike specifications are subject to change without prior notice
Al sinds 1926 zijn we dé specialist in tweewielers. Lokaal (in Renswoude, Scherpenzeel en omstreken), maar ook ver daarbuiten! We worden er blij van om klanten te helpen en zetten graag nét dat stapje extra om te bereiken wat er nodig is. Daarbij ben je altijd verzekerd van deze punten: